Bizi TanıyınHakkımızda

Biz


Biz Kimiz ?

2004 yılından itibaren, sürekli yenilenen, yüksek kalitedeki elektrik, elektronik, mekatronik sistemlerinde çözümler üreten, uygulamalarını anahtar teslimi gerçekleştiren bir Mühendislik firmasıdır.

Bünyesinde mühendis ve tekniker, genç yeteneklere yer verir.

Neden Biz ?

Her projemizde "iyi mühendislik doğru ürün" kuralını şart koştuk. Sektörleri iyi tanıyor, müşterilerimizi doğru yönlendiriyoruz.Yaptığımız işin kalitesinden asla taviz vermiyoruz. Projelerimizi anahtar teslimi olarak gerçekleştirip, daha hızlı, daha pratik ve daha ekonomik iş süreçleri için makine parkımıza önem veriyor, sürekli parkımızı genişletiyoruz. Ve iş teslimi sonrası teknik desteğimize devam ediyor, müşterilerimizi asla yanlız bırakmıyoruz.

İş Teslimi Sonrası ?

İşin tamamlanmasından sonraki süreçte sistemle ilgili sorun yaşandığında, özellikle 7x24 çalışan sistemlere teknik destek ve kısa sürede müdahale çok önemlidir.

Firmamız arıza durumlarında erken müdahale etme ve onarma yeteneğine sahiptir. Onarımı mümkün olmayan elektronik ürün arızalarında ise, uzun yıllardır çalıştığımız ürün tedarikçilerimiz çok kısa sürede yeni ürün desteği sağlarlar.

İş Süreci

Vitamin Enerji projelerindeki tüm altyapı ve üstyapı çalışmalarını kendi ekip ve ekipmanlarıyla yapar.

Dolayısıyla 7/24 çalışmasını beklediğimiz sistemlerimizde hataya ve kusurlu imalata yer yoktur.

Doğru Ürün Doğru Tedarikçi

Firmamız, anahtar teslimi çözümlerinde doğru ürün seçimleriyle beraber sadece doğru ve güçlü ürün tedarikçileriyle çalışır. Bu çözüm ortaklıklarımız uzun yıllara dayanmaktadır. Çözüm ortaklarımızla olan güçlü bağımız müşterilerimize daha fazla fiyat avantajı sunmamızı sağlamaktadır.

Makine Parkımız

Projelerimizdeki işin tamamlanmasında makine ve ekipman parkımız bize daha hızlı, daha pratik ve daha ekonomik iş süreçleri sağlamaktadır.

Anahtar Teslimi Çözümler


Felsefemiz, mühendislik donanımımızı başarının kaynağı olarak görmektir. Mühendislerimiz, ürün tespiti ve projelendirme konularında etkin bir şekilde çalışır. Sizin için en etkili ve sorunsuz çözümler üretirler.

Vitamin Enerji, tüm bu çözümlere odaklanmış yetenekli teknik ekibiyle, sistem tasarımlarını, tedarik, kurulum ve entegrasyonlarını anahtar teslimi olarak gerçekleştirir.

Mühendislik / Engineering

Tedarik / Procurement

Kurulum / Construction

Projenizi Bize İletin